24.4 C
Istanbul,Tr
Çarşamba, Eylül 16, 2020

Biz Kimiz?

Hobi olarak kamp yerlerini gezen ve biriktirdiği tecrübe ve birikimleri siz kullanıcılarımızla paylaşan gezginleriz.

Neler Yapıyoruz?

Gezdiğimiz kamp yerlerini kategorize ederek; ulaşım, konaklama, imkan ve konumu hakkındaki öğrendiklerimizi paylaşıyoruz.

Kamp malzemelerini inceleyerek; artı ve eksi yönleri, hangi koşullarda kullanılması gerektiği ve nasıl kullanılması gerektiği gibi bilgileri derliyoruz.

Kamp ipuçlarını paylaşarak; kamp yapacaklar için daha konforlu, sağlıklı ve güvenli kamp için tavsiyelerimizi paylaşıyoruz.

Amacımız nedir?

Ülkemizdeki kampçılığa katkıda bulunarak, kamp bilincinin artmasını yönünde çalışmalar yapmayı amaçlıyoruz.

Kaç Kişiyiz?

Tamamen gönüllülük esaslı çalışan kadromuz şu an için 2 kişiden oluşmaktadır, ilerleyen zamanlarda katkıda bulunmak isteyen gönüllü arkadaşları da yazar kadromuza dahil ederek içeriğimizi zenginleştirmeyi hedefliyoruz.

Kadromuz

Mehmet Emin Kaş
1994 mart doğumluyum.Çocukluğumdan bu yana izcilik, kamp ve doğa sporlarıyla ilgileniyorum.Benimle aynı heyecanı paylaşan sizlere yaşadıklarımı aktarmaktan keyif duyuyorum.
Avatar
1994 doğumlu ve kendini henüz yolun başında hisseden, kısa vadede Türkiye'nin 81 ilini, uzun vadede Dünyayı gezme hayali olan birisiyim. Rotasız adımlarıma eşlik etmek için beni sosyal medya hesaplarımdan takip edebilir, merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz.